כיצד להטיס את האפליקציה באמצעות שיווק אפליקציות נכון?

כיצד להטיס את האפליקציה באמצעות שיווק אפליקציות נכון?

כיצד תשאירו את המתחרים שלכם מאחור באמצעות שיווק אפליקציות נכון?

בעלי אפליקציות צריכים להתחרות כיום לפחות מול 5 מיליון אפליקציות אחרות המוצעות בחנויות האפליקציות של גוגל ושל אפל. על כן, עבודה קשה על פיתוח אפליקציה איכותית היא חשובה מאוד, אך חשוב לא פחות להתמקד בשיווק האפליקציה הטובה ביותר. מטרתו של שיווק אפליקציות מוצלח הוא לחשוף את האפליקציה בצורה המשמעותית ביותר לקהל היעד שלה ובהתאם לכך, לגרום לכמה שיותר משתמשים להתקין אותה ולהשתמש בה.

טיפים לשיווק אפליקציות יעיל

  1. אחד הדברים החשובים ביותר הוא לתזמן את תאריך ההשקה של האפליקציה בצורה מוצלחת. לא פעם תהליך השקה מקורי של אפליקציה מקורי נדחה בשל סיבות שונות ועל כן, חשוב מאוד לקחת מקדם זמן בטיחות לתאריך השקת האפליקציה ולתכנן בהתאם את מהלכי השיווק של האפליקציה.
  2. בטרם תשיקו את האפליקציה חשוב מאוד לבצע מחקר שוק מקיף הכולל בו בדיקה של קהל היעד הפוטנציאלי של האפליקציה ועוד. תהליך שיווק מקצועי מתחיל מבניית אסטרטגיה וטקטיקה שתאפשר לכם לבצע קמפיין מוצלח לאפליקציה הכולל בו את שלב המיתוג של האפליקציה, את שלב בניית הסלוגן שלה, עיצוב חווית המשתמש וכן, ניסוח מסרים שיווקיים והנעה לפעולה הנוגעים לאפליקציה.
  3. כדאי מאוד לבצע מחקר מתחרים. מכיוון שקיימות כיום אלטרנטיבות רבות לכל אפליקציה, הרי שבטרם תשיקו את האפליקציה כדאי לבצע מחקר מתחרים מקיף אשר יאפשר לכם לבחון נתונים שונים כגון: באיזה קטגוריות ניתן להתבלט, על איזה מילות מפתח כדאי להתבסס ועוד.
  4. קידום אורגני- אחוז ניכר מהורדות האפליקציות בחנויות מתבצעות באמצעות חיפוש אורגני. גולשים נכנסים לחנות ומחפשים את האפליקציה הנדרשת להן באמצעות שאילתא. על כן, כדאי לבצע הליך קידום אורגני מקצועי למנועי החיפוש של החנויות וזאת בכדי שהאלגוריתם של החנות יזהה את האפליקציה שלכם כאפליקציה שכדאי להציג לגולש בשל נתונים שונים לרבות מילות המפתח שבאמצעותן הגולש מחפש אפליקציה.
  5. חלק מקידום אורגני יעיל של אפליקציה מתבצע בין היתר באמצעות בחירת שם מנצח לאפליקציה אשר משפיע הן על מידת ההצלחה שלה והן על כמות ההורדות שיהיו לה. שם האפליקציה חייב לכלול את מילות המפתח הרלוונטיות אשר גולשים מחפשים באמצעותן אפליקציה מהסוג של האפליקציה המדוברת.
  6. כדאי מאוד להשקיע באייקון של האפליקציה שכן הוא זה שיוצר את הרושם הראשוני של הלקוח מהאפליקציה.
Leave a comment

Send a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *